ORBONE OSTEOGENESIS A.Ş.

Avrupa´da ki güçlü doku bankası ortakları ile Türkiye’de konunun uzmanı profesörlerin önderliğinde, ortopedik operasyonların kalitesini arttıran ve sağlık alanında yeni bir sayfa açan eşsiz Supercritical Co2 uygulamasını ülkemize kazandırmış bulundurmaktadır.

Kemik dokuları alanında ulaşılmış en yeni ve güvenilir teknolojiyi hastalarımıza sunmaktan ve bu teknoloji dokularını ülkemizde üretmekten gurur duymaktadır.

Kalite ve güvenliği ilke edinen ORBONE OSTEOGENESIS A.Ş. Türk Sağlık sektörüne Avrupa’nın en üstün standartlarında ki kemik dokularını üreten Doku Bankaları ile birlikte AR-GE çalışmalarını da yönlendirmektedir. Türkiye’deki üretimiyle cerrah ve hastalara kolaylıklar sağlamanın yanı sıra, organize ettiği üstün takip sistemi ve yetkin sağlık ekibi ile ameliyat sonrası karşılaşılabilecek olası komplikasyonlara da hızlı ve etkin çözümler getirmeyi garantilemektedir.

ORBONE OSTEOGENESIS A.Ş. Türkiye ve Avrupa’da Doku ve Kemik alanında ki gelişmelerin bilimsel öncülüğünü yapmak için, her daim en iyi teknoloji, en yüksek kalite ve en kaliteli sağlık hizmetini ülkemize kazandırmak için sürdürdüğü çalışmalarında da taviz vermeden devam etmektedir.

Yaşam boyu sağlıklı kalabilmek ümidiyle.