Orbone® Hücre ve Doku Bankası eCOO® scCO2 yüksek teknoloji tesisi ile B sınıfı laboratuvarlarında A sınıfı doku üretmektedir.

Orbone Dental Blok ve Dental Küpler

Dokunun Kaynağı: Orbone® Allogreftleri %100 İnsan Kaynaklıdır ve yaşayan insanlardan bağışlanmış iskelet dokusundaki kemiklerden (ör, tibia, fibula, diz) ve femur başından elde edilir.

Yaygın Cerrahi Uygulamalar: DBM Küp – Demineralize Kemik Matriksi “DBM”, Allogreft kemiğin işlenmesi kemik oluşumunu uyaran proteinleri çıkarmak için manipüle edilebilir (demineralize edilebilir). Bu proteinler işlenir ve cips, jel, macun (putty) veya toz gibi çeşitli formlarda bulunur. Bu tür ürünlere demineralize kemik matriksi denir ve hastanın kendi kemiğinin yerine veya bir genişletici olarak kolaylıkla kullanılabilir. Tescilli eCOO® scCO2 Teknolojisi işlemi, mükemmel bir osteokonduktif özellikler sağlamaktadır. Hastanın kendi kemikleri ile istikrarlı bir kompleks oluşturur.

Kullanım: Tek kullanımlıktır. Ürün ambalajı açıldıktan itibaren kullanılmalıdır. İkinci kez bir başka hastaya kullanılmamalıdır.

Üretim Yöntemi: eCoo® Technology – Supercritical Co2
Sterilizasyon Yöntemi: Gama Radyasyon

Saklama Yöntemi: Dondurularak kurutulmuş. Bu ürün 15-25 ºC ortam sıcaklığında saklanmalıdır.

DEMİNERALİZE KEMİK MATRİKSİ KÜP GREFTLERİ